درباره ما بخوانید

ترکیبی از دانش , تخصص و تجربه

داستان تلاش و موفقیت

داستان ما

ما چه هستیم

شرکت مجد الکترونیک در سال 1368 با هدف تولید قطعات الکترونیکی تاسیس گردید . این شرکت پس از دریافت پروانه تولید از وزارت صنایع ، موفق به راه اندازی خط تولید خود گردید. در سالهای ابتدایی بخش زیادی از تولیدات این شرکت در زمینه تولید قطعات خودرو ، شامل 206 ، پراید , 405 ، نیسان و سنسورهای سرعت و ساعت خودرو بوده است . در سال های اخیر این شرکت بعنوان یکی از تولید کنندگان معتبر در زمینه تولید بردهای الکترونیک لوازم خانگی شامل یخچال و فریزر , گاز ، هود و لایت‌ها فعال میباشد. شرکت مجد الکترونیک واقع در شهرستان بابلسر ، در زمینی بمساحت 22000 متر مربع و در اختیار داشتن بیش از 6500 متر سالن تولید و 1100 متر سالن اداری , ماشین آلات بروز و تجهیزات پیشرفته و مهندسین و کارشناسان مجرب , همواره سعی در نوآوری و ارائه محصولات جدید با قابلیت رقابت را دارد. در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار و استقبال مصرف کنندگان محترم , شرکت مجد الکترونیک با توسعه ماشین آلات ، دستگاه های تزریق پلاستیک و ایجاد قالب سازی مجهز پا به عرصه های جدید چون ؛ SMD خود شامل ماشین آلات و کمپرسور ها بگذارد که در خصوص فن ها بعنوان اولین تولید کننده فن‌ های BLDC ، تولید لامپ های LED در کشور عزیزمان ایران میباشیم .

اشتیاق کارآفرینی

در حال حاضر ساختمان جدید این شرکت با بنایی به مساحت 1700 متر مربع در سه طبقه , جمعا 5100 متر مربع در شهرک صنعتی بابلسر در حال اتمام میباشد که انتظار میرود در دی ماه 1400 به بهر برداری کامل برسد.

پیام مدیرعامل

شرکت مجد الکترونیک تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه‌ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان ما بر این باوریم که توسعه شرکت مجد الکترونیک جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفی، تأمین منافع مشتریان و مصرف کنندگان از محصولات و خدمات و رضایت کارکنان، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه در جهت نیل به هدف نهایی شرکت مجد الکترونیک که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش فنی جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت مجد الکترونیک است.

از این فرصت استفاده نموده و از مشتریان ارزشمندمان کمال قدردانی و تشکر را دارم که با حمایت و اعتماد خود به خدمات و تولیدات ما، شرکت ما را ترغیب به ارائه بهترین‌ها کرده اند.

گواهینامه ها

شرکت مجد الکترونیک از بدو تاسیس همواره در راستای افزایش کیفی و کارآیی خدمات و تولیدات خود حرکت نموده و یکی از وظایف خود را ارائه تولیدات در بالاترین سطوح کیفی می داند. در همین راستا ما تصمیم گرفتیم تا استاندارد های روز دنیا را پیاده سازی کنیم

گواهی نامه های استاندارد، سندی بر کیفیت تولیدات این شرکت است.

TUV ISO 9001:2015

Quality Management System

ISO/TS 16949:2016

Quality Managment System For Automotive Production and relevent

TUV IATF 16949:2016

in scope of Manufacturing and Assembling of Electronic Components

مجد الکترونیک

از طراحی تا تولید همراه شما