قدمت , تجربه , کیفیت

محصولات متنوع در حوزه الکترونیک

طراحی و تولید محصولات با قابلیت رقابت در بازارهای جهانی

نگاه به آن چیزی که ما تولید میکنیم

شرکت مجد الکترونیک با طراحی و تولید خانواده قطعات الکترونیکی از جمله بنگاه های اقتصادی نوآور و پیشرو در این زمینه مهم می باشد. از جمله خانواده قطعات الکترونیکی تولیدی در شرکت ما میتوان به : بردهای کنترلر , نمایشگر , لاِیت ها , موتور فن ها و سنسورهای درب و دما اشاره کرد

چه کسانی مشتریان ما هستند؟

محصولات شرکت مجد الکترونیک در شماری از خوشنام ترین کارخانه های تولید یخچال در سراسر کشور از جمله شرکت هیمالیا , شرکت کلور, شرکت نیکسان استفاده می شود. این محصولات در بالاترین سطح کیفی و استاندارد به مشتریان ارائه می شود. تمامی این محصولات از ابتدا تا انتها بدست توانمند مهندسان این شرکت تهیه و تولید می شود.

دسته بندی محصولات

01.

برد کنترلی

برد کنترلی, یکی از مهمترین اجزا در یخچال های امروزی(نوفراست) می باشد که با دریافت اطلاعات از محیط و کابین, اطلاعات را پردازش و وضعیت دستگاه را تنظیم می کند و بر روی نمایشگر نمایش می دهد. همچنین دستورهای مورد نظر کاربر به برد از طریق لمس آیکون های تعریف شده روی نمایشگر امکان پذیر می باشد.

02.

روشنایی های LED

چراغ های LED اغلب درون کابین یا در درب یخچال به منظور نورپردازی فضای کابین کار گذاشته می شوند و با جریان برق DC کار می کنند. سطح روشنایی , طیف نوری و رنگ LED ها بنا به سفارش مشتریان تعریف می گردد. طراحی این محصولات به گونه ایی است که با باز شدن درب یخچال چراغ ها روشن می شوند.

03.

نمایشگرها

نمایشگرها عموما بروی درب یخچال نصب می شوند که توانایی دریافت دستورات کاربران و نمایش وضعیت یخچال را امکان پذیر می سازد. همانند برد کنترلی , یک نمایشگر از دو بخش اصلی سخت افزار و نرم افزار تشکیل می شود که طراحی و توسعه هر دو بخش آن ها در شرکت مجد الکترونیک انجام می شود.

04.

موتور فن ها

موتور فن ها ماموریتی برای خنک کردن کمپرسورها و چرخش هوای کابین و جلوگیری از برفک در یخچال را بر عهده دارند. موتور فن ها برای کار با برق AC یا DC طراحی می شوند که نوع جدید این محصول این امکان را فراهم می کند تا با تبادل اطلاعات با برد کنترلر در سطح بالاتری از بهره وری و کاهش مصرف انرژی عمل کند.

مجد الکترونیک

از طراحی تا تولید همراه شما